GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 8996347
nr 899 6347
Tallrikar
7 st, Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:40:12
1.000 kr
400 kr